Zaufali nam

HOME / ZAUFALI NAM

 

 • ECS

  Europejskie Centrum Solidarności to instytucja kultury powołana do życia w 2007 roku przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego, miasto Gdańsk, samorząd województwa pomorskiego, NSZZ Solidarność i Fundację Centrum Solidarności. ECS jest instytucją nowej formy: nie jest tylko muzeum, ale także instytucją edukacyjną i naukową, promującą wiedzę o Solidarności i ruchach antykomunistycznych w Polsce i w Europie. Ma być równocześnie instytucją wpierającą badania nad ruchami antykomunistycznymi w Polsce.

  MODE

  MODE to producent wysokiej jakości nowatorskich rozwiązań służących do automatycznego generowania fotografii produktów i ich prezentacji 360°. Nasze urządzenia przeznaczone są m.in. dla: sprzedaży i marketingu, badań i rozwoju, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, multimediów, e-commerce, serwisów online, kontroli jakości i działów prawnych.

  ECOL-UNICON

  Ecol-Unicon to najbardziej rozpoznawalna marka w dziedzinie technologii oczyszczania ścieków w Polsce. Oferta Spółki bazuje na własnej produkcji prefabrykatach betonowych - głównie studni, które wyposażone w różnorodne rozwiązania technologiczne, stanowią szeroką gamę urządzeń.

  NEVION

  NEVION to norweska firma zajmująca się rozwiązaniami w zakresie transmisji danych video za pośrednictwem sieci.

  PROESTETICA

  Proestetica oferuje chirurgom plastycznym szeroką gamę implantów piersi francuskiej firmy Laboratoires Arion.

  POLHERNIA

  Polhernia powstała, aby wyposażyć polskich chirurgów, urologów i ginekologów w sprzęt medyczny najnowszej generacji, który pozwoli leczyć chorych wg światowych standardów, sprawniej, taniej, skuteczniej. Polhernia jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce 7 protez medycznych medycznych włosko-amerykańskiej firmy Herniamesh.

  miroro

  Centrum Edukacji Twórczej "miroro" jest NOWOCZESNYM PROJEKTEM PEDAGOGICZNYM promującym holistyczny i harmonijny rozwój dzieci i rodziny, powstałym na bazie wieloletniego doświadczenia w kontekście edukacji alternatywnej w Polsce i za granicą.

 
facebookyoutube
Copyrights © 2009-2018 IMPRESO